Quantum Gaming Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Quantum Gaming Team.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Collision_check avagy Nem működő dolog.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptySzer. Május 20, 2009 5:08 pm

Na mármost az úgy kezdődött, hogy horv (aki már nem tartozik a csapat aktív tagjai közé) csinált egy egyszerű építés rendszert:
Collision_check avagy Nem működő dolog. Nvtelenm.th
Collision_check avagy Nem működő dolog. 17166318.th
Collision_check avagy Nem működő dolog. 54401259.th
Nem valami bonyolult dolog, de működött.
Mivel nem úgy akartuk megoldani a játékba, hogy hip-hop felépül egyik pillanatról a másikra, ezért én megpróbáltam megfűszerezni ezt az építést annyival, hogy kicsit élethűbb legyen. Itt kezdődtek a problémák. Miután megpróbáltam szebbé tenni, magyarul raktam bele egy konstrukció folyamatot, onnantól kezdve nem működött a collision check és ez azóta tart...
Ha esetleg valaki megtudná oldani, vagy megmagyarázni hogy mi a baj a collision_check-be, akkor az egész csapat nagyon hálás lenne és beraknánk a nevét a játékba valamilyen formában kitüntetés képpen.
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptySzer. Május 20, 2009 9:57 pm

Szerintem jobb lenne egészet GMLben.
Holnap feldobok egy gyenge példafájlt.
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptyCsüt. Május 21, 2009 3:58 pm

Köszi szépen! Mellesleg nem akarnál felcsapni nálunk programozóként? Most úgy is kéne egy programozó és te tökéletes lennél.
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:03 pm

[url=http://gtxweb.extra.hu/GM Help/BuildingISO.gmk]Tessék példafájl.[/url]
Hmm... Nem is tudom... Még gondolkozom rajta Wink

Gondolkoztam:
Nem. Kb. két fő okból:
1.) Szépen elvagyok a saját kis projektjeimmel ( amiket ált. be sem fejezek), elég kötetlen, ha megunom,
akkor nyugodtan eltűnhetek akár egy évre is.
2.)Nem vagyok túl jó csapatban, mindig addig-addig hozom fel az ötleteket, amígy akaratlanul átveszem
a csapat vezetését Razz
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Sonic

Sonic


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tiszaújváros

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:47 pm

én sem vagyok valami nagy csapat játékos még is beszálltam ebbe a csapatba mert gondoltam a technikai szintem meg az olyan egyéb dolgokat jobban megértem mióta beszálltam legalább 12 dolgot tanultam.
főnök helyettes kell ha Zh4rsiesT el megy táborba vagy olyan dolga van amiért pár napra nem tud feljönni ^^
szerk.:
UI.: csak azért hogy haladjon a munka
Vissza az elejére Go down
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptyPént. Május 22, 2009 12:56 pm

Nem kell burkoltan mondani sonic, igazad van =)
Tény hogy mostanában nem vagyok sokat fent msn-en, és tényleg elkéne egy pótfönök. Mellesleg veled elég jól állna a csapat, majdnem hogy haladó szintre emelnénk ezt az egészet, sőt haladók lennénk.
Vissza az elejére Go down
Sonic

Sonic


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tiszaújváros

Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. EmptyPént. Május 22, 2009 1:30 pm

jó én sem használok többé megfejthető burkolt dolgokat csak olyat amit nem lehet érteni ^^
öh hajrá Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Collision_check avagy Nem működő dolog.   Collision_check avagy Nem működő dolog. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Collision_check avagy Nem működő dolog.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csapattagok avagy ki melyik project és hogy.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Quantum Gaming Team :: Quantum Gaming :: Blog-
Ugrás: