Quantum Gaming Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Quantum Gaming Team.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kék halál

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Kék halál Empty
TémanyitásTárgy: Kék halál   Kék halál EmptyHétf. Május 25, 2009 8:54 pm

Azért nem voltam 3 napig, mert hát történt az az esett, hogy elkezdett kattogni a winyó egy hete és lefagyott egy párszor a gépem. Volt mikor működött volt amikor nem, az utóbbi többször előfordult, na mindegy lényeg a lényeg: A gépem péntekig bírta amikor is CS:S közbe befagyott. Újraindítottam és kért nekem egy fájlt : WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM . Beraktam neki egy windows xp cd-t és elkezdte betölteni.De hiába mert utána befagyott és nagyon el se akart indulni a gépem.. Idegességemben elkezdtem ütni az ágyamat, majd egy picit a falat. A hangszálaim kicsit fájtak mert közben nagyba káromkodtam Razz Végül Szombaton elmentem buliba és amikor hazajöttem vasárnap elhatároztam, hogy akkor is meg fogom oldani a problémát! Elmentem rendszergazdámhoz egy kicsit jobb xp cd-t kérni. Azt elfogadta és elkezdtem bootolni a gépet. Hála istennek beolvasta cd-t rendesen és leformáztam a winyót. Elsőnek nem formázta le jól ezért még egyszer le kellett formázni. Utána elkezdtem rá rakni a windowst, úgyhogy most elveszett az összes eddigi bugtalanított project vagyis egy jó pár dolgot újra meg kell csinálom.. Na nem baj majd elkérem mr.x-től a Quantum Village-t és sonictól a truckers-öt. Úgyhogy bocsánatot kérek azért, hogy nem voltam de elhihetitek hogy nem az én hibám volt. =)
Lényeg a lényeg, hogy itt vagyok mostantól kezdve!


A hozzászólást Zh4rsiesT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 26, 2009 10:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Kék halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék halál   Kék halál EmptyKedd Május 26, 2009 6:10 pm

Két dolog:
1.) A gép elfogatta a CD-t? Razz
Zh4rsiesT írta:
Azt elfogatta és elkezdtem bootolni a gépet.
2.)Pecch elveszteni forrásokat... De ahogy olvasom, nem lett belőle semmi baj, mert megvan máshol.
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Kék halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék halál   Kék halál EmptyKedd Május 26, 2009 10:32 pm

Elnézést kicsit gyorsan írtam le az egész esetet! Javítva. ELFOGADTA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kék halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék halál   Kék halál Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kék halál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Quantum Gaming Team :: Quantum Gaming :: Blog-
Ugrás: