Quantum Gaming Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Quantum Gaming Team.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Boldog szülinapot Zh4rsiesT

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty
TémanyitásTárgy: Boldog szülinapot Zh4rsiesT   Boldog szülinapot Zh4rsiesT EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 8:48 pm

Kicsit egostának hihettek most, de én ide egy olyan kis történetet szeretnék írni =)
A csapat maga Február 18.-án alakúlt meg. A Csapat alapítói Balogh Zsombor és Kónya Jonatán. Ezelőtt is volt már nekünk kettőnknek csapatunk, de akkor még nem nagyon értettük hogy is kéne egy csapatot vezetni. 4 éve jutott először eszünkbe az a dolog hogy csináljunk egy csapatot és meg is valósítottuk ezt az ötletet. A csapatunk neve: Traktor Inc. volt, de nem publikáltunk egy játékot se maximum minijátékot. Gerifield az egyik tagunk volt, de elhanyagoltuk a csapatot így gerifield kilépett. (Útolag már sajnálom, de hát fontosabb volt nekem a WOW, amit azóta már abbahagytam...)Tehát megalakítottuk a csapatot újra és újra legútobb 2007.Július 1-jén alakítottuk meg de körülbelül egy hétig működtünk. Volt egy kis pihi majd egyik nap ahogy nézegettem a régi félbehagyott projecteket eltöprengtem és elkezdtem szerkesztgetni. Innen jött az ötlet, hogy újra viszsatérek a GM-hez immáron sokadjára, és megalapítunk egy csapatot újra. A csapatot egyedül alakítottam meg, de valami úton-módon kiderült, hogy pont akkor akart az unokatesóm is Kónya Jonatán csapatot alakítani megint. Így hát nem is volt más dolgunk mint embereket szerezni a csapathoz.Így is tettünk, megírtam a fórumon a csapatról szükséges dolgokat és vártam amíg jelentkeznek. Elsőnek egy modellező jelentkezett, nem más mint Ninja ( aki később úgy tünt el mint én, egy jó sok időre Smile ). Ezútán Sonic is rákapott a csalira és ő is el kezdett érdeklődni a csapat íránt. Így került be ő is a csapatba. Eddig megvoltunk 4-en. Zotee is jelentkezett, de inkább elutasítottam a jelentkezését.Később Mr.x jelentkezett és őt is felvettük próba szerencse formájába. Ehhez képest ő a legjobb scripter a csapatba szerintem.Majd foxy is jelentkezett aki szépen teljesített, de sajnos egy jó ideje nem láttuk, mert valami baja van a netjével.Horvval elkezdtem beszélgetni és végül ő is bekerült a csapatba. Tehát így az aktív tagok száma abban az Időben 6-ra növekedett. Belekezdtünk egy új projektbe ehezz kellett két grafikus mert nagyon sok a munka a grafikával. Felvettem Viccest meg Ches-t erre a feladatra. És Valahol itt ér egyelőre véget a kis történet, mert azóta dolgozunk.Az eltelt idő alatt: 16 hét 1 nap alatt én kifejezetten elvoltam a csapatban és nagon jól szórakoztam. Remélem ti is ilyen véleményen vagytok és még sokáik fogunk szerkesztgetni! Ami meg a csapat jövőjét ílleti: Elég nagy-szabású terveim vannak, de ehezz publikálni kell egy két nagyobb projectet is, és higyjétek el, ha optimistaként fogjátok fel őket akár nagy dolgokat is végbe vihetünk!

Végezetül pedig: HAJRÁ QUANTUM-GAMING bounce cheers
Vissza az elejére Go down
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog szülinapot Zh4rsiesT   Boldog szülinapot Zh4rsiesT EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 10:52 pm

alakítani=alapítani !
UI: Remélem tanúlságos kis történet ,ha egy picit is tanul belőle valaki akkor már megérte nekem leírnom a csapat történetét. Ja és remélem, hogy azért érdekes is volt az eddigi történet a csapatról.
Vissza az elejére Go down
Sonic

Sonic


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tiszaújváros

Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog szülinapot Zh4rsiesT   Boldog szülinapot Zh4rsiesT EmptyKedd Ápr. 28, 2009 1:48 pm

nekem tetszik ez a kis történet és igaz vagy sem nem volt benne talán még egoizmus sem legfeljebb a cím de belefér szerintem ^^
Vissza az elejére Go down
Mr.X




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Martfű

Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog szülinapot Zh4rsiesT   Boldog szülinapot Zh4rsiesT EmptyKedd Ápr. 28, 2009 2:24 pm

Ez jó hosszúra sikeredett, de jó!
Vissza az elejére Go down
http://www.loguygames.extra.hu
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog szülinapot Zh4rsiesT   Boldog szülinapot Zh4rsiesT EmptyKedd Ápr. 28, 2009 3:31 pm

Köszönöm, és remélem azért valamit tanúlhattok ebből a kis rövid történetből mégha nem is olyan tanúlságos.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog szülinapot Zh4rsiesT   Boldog szülinapot Zh4rsiesT Empty

Vissza az elejére Go down
 
Boldog szülinapot Zh4rsiesT
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boldog szülinapot *Your name here*!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Quantum Gaming Team :: Közösség :: OFF Topic-
Ugrás: