Quantum Gaming Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Quantum Gaming Team.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Blog kezdete..

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

A Blog kezdete.. Empty
TémanyitásTárgy: A Blog kezdete..   A Blog kezdete.. EmptyHétf. Május 11, 2009 8:53 pm

Szóval elhatároztuk, hogy ilyet is csinálunk az oldalon, mert szertnénk =) Az ötlet az én fejemből pattant ki a http://vertigogaming.net oldal megnézése útán. Már egy jó pár éve követem ezt a csapatot ami egy emberből áll, és próbálok egy két jó tulajdonságot átvenni a fickótól. Most mindenki arra gondolhat, hogy mik is lehetnek ezek a jó tulajdonságok.. Nah rájöttél?! Nem.. gondolom.. Najó elárúlom: most olvasod éppen az egyik jó "utlajdonságát"! Hát igen ez lenne a blogolás, amit megpróbálunk aktivizálni minimum heti egy blog posttal. Remélem tetszik nektek az ötlet ls fogjátok többen is olvasni a blogunkat, nem csak a bennfentes tagok Razz
Ez még csak egy kezdet szerűség természetesen sokkal érdekesebb dolgokról fogunk itt postolgatni, de ne feledjétek: a türelem rózsát terem.
Vissza az elejére Go down
Mr.X




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Martfű

A Blog kezdete.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Blog kezdete..   A Blog kezdete.. EmptyHétf. Május 11, 2009 10:25 pm

És miről blogoljak? A saját játékomról lehet?
Vissza az elejére Go down
http://www.loguygames.extra.hu
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

A Blog kezdete.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Blog kezdete..   A Blog kezdete.. EmptyKedd Május 12, 2009 2:22 pm

Igen, de mindenkit megkérnék, hogy ne blogoljanak csak azok akik a csapatba vannak. Írhatsz a mai napodról vagy hogy hogyan oldottál meg egy problémát a játékodban stb. =)
Vissza az elejére Go down
Sonic

Sonic


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tiszaújváros

A Blog kezdete.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Blog kezdete..   A Blog kezdete.. EmptySzer. Május 13, 2009 8:44 pm

hát...
ha már ide lehet írni elmondom hogy kezdtem egy új projektet mert a FP játékom hát nem mondanám hogy nem bugos mert csak a fal egyik oldala látszik. amiért persze kiröhögtek páran...
így elkezdtem egy ős régi még 2006-os ígéretemet ígértem egy játék második részét elkezdtem a sztori még nincs kész de hát az alap meg van az úgy nevezett "motor" természetesen 3D-s de ami nekem újdonságnak fog számítani TP lesz. azt hiszem most csak ennyit mondok erről Razz
szerik.: de jó a 150 HSZ az enyém nekem ez egy Szerencs szám ^^
Vissza az elejére Go down
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

A Blog kezdete.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Blog kezdete..   A Blog kezdete.. EmptyCsüt. Május 14, 2009 5:44 pm

Nyissál egy új topicot ha szeretnél blogot írni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Blog kezdete.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Blog kezdete..   A Blog kezdete.. Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Blog kezdete..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Quantum Gaming Team :: Quantum Gaming :: Blog-
Ugrás: