Quantum Gaming Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Quantum Gaming Team.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Truckers - Kamionsofőr szimulátor

Go down 
+2
Ches
Zh4rsiesT
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyPént. Ápr. 17, 2009 9:48 pm

Elérkezett az idő hogy a Quantum Gaming publikáljon egy két információt az első projectjéről.
A játékról: A játék egy Kamionsofőr szimulátor, ahol te vagy egy kamion sofőr és különbőző megbízásokat kell teljesítened, hogy később ne te legyél a megbízott, hanem a megbízó! 3D-s játékról beszélünk, szépen kidolgozott 3D-s modellekkel.A játékba 10 kamiont,14-17 várost, ( Magyarországon játszódik az egész Wink ) 200-300 megbízást és sok játékélményt tervezünk.
A játék státusza:
Grafika : 35-40%
Engine : 72%
Hangeffektek, Zene : 15%
Programozás : 25 %
-------------------------------
Felbontás: 1024*768
Fullscreen: Igen
-------------------------------
Itt egy kis ízelítő... : http://data.hu/get/1161874/_scene.avi.html
Ez nem a legígényesebb munkánk és hiányzik róla egy két dolog(üveg,visszapillantó), de azért csak ne postoljak már valamit valami kis ízelítő nélkül,meg amúgy is elutazok és nálam van a legtöbb anyag a játékról Wink
-------------------------------
Képek a játékból:
A boxok csak szemléltetés céljából vannak fent a mappon
Truckers - Kamionsofőr szimulátor 131ru5

Truckers - Kamionsofőr szimulátor 133aq8

Truckers - Kamionsofőr szimulátor 111i
-------------------------------
Amit még a játékba tervezünk, de még nem véglegesen van eldöntve: GPS rendszer magyar hangokkal,
Vissza az elejére Go down
Ches
Admin
Ches


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyPént. Ápr. 17, 2009 10:05 pm

Akkor az én hangomat szívesen adnám a GPS-hez Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.lamaroid.net
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyPént. Ápr. 17, 2009 10:18 pm

Szerintem az lesz, hogy aki akarja azzal megcsináltatjuk a GPS hangokat és majd lehet váltogatni =P
Én is szeretném adni a hangomat a GPS-hez. Amúgy addig szünetel a project amíg a modellezőnk fel nem tólj a képét msn-re. Már nem láttam vagy 1,5 hónapja és az nagy baj.
Vissza az elejére Go down
Ninja




Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 26.
Age : 29

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyVas. Ápr. 26, 2009 1:12 pm

Na előkerültem Smile szóval megint halad a modellezés. Sajnos nem könnyű dolog egész Magyarországot lemodellezni, ezért lassan haladok.
Vissza az elejére Go down
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyVas. Ápr. 26, 2009 2:50 pm

LEgalább haladsz Smile
Vissza az elejére Go down
Ninja




Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 26.
Age : 29

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 5:38 pm

Truckers - Kamionsofőr szimulátor H_d2_www.kepfeltoltes.hu_
Egy szépre sikerült kép. Az utak már készen vannak, most a terepet készítem.
Vissza az elejére Go down
Mr.X




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Martfű

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 2:31 pm

Ezt milyen programban készíted?
Meg mi az a GPS?
Vissza az elejére Go down
http://www.loguygames.extra.hu
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 3:38 pm

3ds Max ha jól tudom. Abba szoktunk dolgozgatni néha ninjával, de inkább ő mint én.
A GPS (Global Positioning System). Egy helyzetmeghatározó "mini számítógép" -szerű rendszer. Autókban használatos, ha pl valahova mész és nem tudod hogy hova kellene menned, akkor beütöd a címet pl. Budapest 1158 Terefere utca 16. és elnavigál oda. Ilyeneket szokott mondani: Menj X métert és a végén fordulj balra, Lassíts, Menj egyenesen X kilométert.
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 4:49 pm

Esetleg az gyorsíthatná a munkát, hogyha az utak csak pontok szerint lennének generálva, amit betöltésnél
a program modellé alakít.
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 4:56 pm

Ezzel csak egy a baj: Szerintem egyikőnk se tudja hogy azt hogy kell. Áttértünk Ulitmate 3d-re hogy biztosítsunk mindent =)
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 5:15 pm

What a Face Dejóó! Very Happy
U3Dben poligonokkal lehet megoldani. Csinálok példafájlt Smile
( Az se baj ha nem használjátok Wink )


A hozzászólást gTx összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 28, 2009 6:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 5:20 pm

Azt megköszönném! Most hogy átraktuk U3D-be így sokkal szebb látványképet tudunk alkotni, a játékhoz
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 6:25 pm

Ezt sikeresen elnéztem, bocsánat Embarassed Könnyebbnek tűnt mint amilyen, bajom van azzal, ahogy az U3D
összeköti a vertexeket scratch Azért még fogok próbálkozni. Mégegyszer bocsánat Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Mr.X




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Martfű

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Ápr. 28, 2009 7:10 pm

Az 1. post 1. képe jól néz ki!
Vissza az elejére Go down
http://www.loguygames.extra.hu
Ninja




Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 26.
Age : 29

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyHétf. Május 11, 2009 5:16 pm

Zh4rsiesT! Sikeresen elkerüljük egymást mostanában, ezért írok ide. Az lenne a kérdésem, hogy egyenlőre elég lenne-e annyi, hogy a városok helyére paneleket rakok, (kb. mint régen a boxokat) és még fákat raktok bele, és ezen javítgatnék/szépítgetnék mostantól kezdve? Mert igazából kicsit tanácstalan vagyok, hogyan is tovább, persze ötleteim vannak.
Vissza az elejére Go down
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyHétf. Május 11, 2009 8:33 pm

Igen az teljesen megfelelne! majd a programozók helyrerakják őket neked csak el kell készíteni a modellt
Vissza az elejére Go down
Mr.X




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Martfű

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyHétf. Május 11, 2009 10:21 pm

Közben eszembe jutott, hogy mi az a GPS, csak "GÉPÉES"-nek olvastam, nem "DZSÍPÍESZ"-nek. ^.^
Vissza az elejére Go down
http://www.loguygames.extra.hu
Ninja




Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 26.
Age : 29

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Május 12, 2009 3:58 pm

Lakótelep
Truckers - Kamionsofőr szimulátor Panel2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
gTx




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ott ahol te nem

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Május 12, 2009 5:18 pm

Ez amúgy engem érdekelne, hogy mi alapján készülnek a városok modelljei? Kerestek fényképeket? Vagy
csak térkép alapján, hogy mi hol van aztán onnantól képzelőerő?

Szerk.: Ez wonderful! Smile Még egy kis homályos árnyék és csodálatos Razz
Vissza az elejére Go down
http://gtxweb.extra.hu/
Ninja




Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 26.
Age : 29

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Május 12, 2009 6:04 pm

Egy térkép alapján készítettem el az utakat, városokkal. Viszont nem garantálok teljes élethűséget, mert pl. úgy jött ki hogy egy főúton van Debrecen, és tőle az úton jobbra csatlakozott be két másik út, ezért arrébtoltam,. Smile De megközelítőleg pontos lesz.
Vissza az elejére Go down
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyKedd Május 12, 2009 9:00 pm

Kritikus felem: A lakótelepek sorokban helyezkednek el, és több sor van.
Szimpatikus felem: Ha meglesznek az utak akkor frankó lesz az egész. Lehet hogy mégiscsak jobb úgy hogy nem sorokba vannak. ( Éljen Ninja a legjobb modellezőnk !)
Vissza az elejére Go down
Mr.X




Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Martfű

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptySzer. Május 13, 2009 1:19 pm

Egy kérdés: Hogy kell GM-be ezt berakni? És ez milyen fájlformátum? Mert nekem is van egy pályám a játékomba, de textúra nélkül tudom csak beimportálni. Exclamation
Vissza az elejére Go down
http://www.loguygames.extra.hu
Zh4rsiesT
Admin
Zh4rsiesT


Hozzászólások száma : 70
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptySzer. Május 13, 2009 3:27 pm

vagy U3D vagy van még rá egy másik módszer, de az hosszú majd msn-en elmagyarázom
Vissza az elejére Go down
Ninja




Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 26.
Age : 29

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyPént. Május 15, 2009 10:12 pm

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Budapest_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Sonic

Sonic


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tiszaújváros

Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor EmptyPént. Május 15, 2009 11:34 pm

szép felirat ez tájékoztató jellegű hogy kész Budapest?


A hozzászólást Sonic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 16, 2009 10:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Truckers - Kamionsofőr szimulátor   Truckers - Kamionsofőr szimulátor Empty

Vissza az elejére Go down
 
Truckers - Kamionsofőr szimulátor
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Quantum Gaming Team :: Quantum Gaming :: Projectek-
Ugrás: